Kniha návštev

fantastická masáž

Po dlhom hľadaní masáže, ktorá by bola ideálna práve pre mňa, som konečne našla tú pravú. Po masáži som bola zrelaxovaná, uvoľnená, plná energie a hlavne som odchádzala bez bolesti chrbta, ktorý ma bolel už veľmi dlho. Ďakujem za to, že som mohla absolvovať takú super masáž. Určite nebola posledná a už teraz sa teším na ďalšiu.

Na parádu

Perfektne som uvoľnený a fit, cítim sa super :)

Uprimne odporucam

Ja by som napisala asi takto:pri mojich problemoch s chrbticou,trpnutim chrbta a hlavy-bolestou mi nepomohli tabletky od bolesti,kadejake masaze,rehabilitacie....pomohol mi vzdy pozitivne naladeny pan maser. Naozaj velky odbornik. Hlavne vie co robi.Netreba sa bat,ze nieco poskodi. Odporucam velmi Dakujem moc

Re:Uprimne odporucam

Aj ja ďakujem,snažím sa v praxi neškodiť,ale dobrá nálada pochádza od klientov ;)

Ešte ste sa neobjednali?Načo čakáte?

V prvom rade musím vyzdvihnúť profesionalitu,v druhom ľudsky prístup. Absolvovanim sa lieči nielen fyzické telo ,ale i duša. Vrelo odporúčam

Re:Ešte ste sa neobjednali?Načo čakáte?

Každý sme v niečom profesionál a preto poklonu od profesioála príjmam.

Masáž??? .. už ÁNO ...

Na jemnú masáž celého tela som sa odhodlal po prvýkrát. Nevedel som čo sa bude diať :) ... lebo doteraz som celkovo masáže dával do úzadia a nedával im skoro žiadnu váhu. Tak som to teda skúsil :). Mal som trochu obavy, bola to moja prvá masáž po cca 15 rokoch ! Šiel som tam, lebo mám problém s chrbticou a tak obavy boli o čosi väčšie. Neublíži mi to? ... Nesekne ma ešte viac??? ... ale NIE ! Pri masáži a po nej tiež, som cítil svaly, ktoré som predtým na sebe ani nepoznal. TAKŽE... NEUBLÍŽIL... ALE POMOHOL !!! ... prostredie príjemné, voňavé a masér vnímavý s rukami, ktoré vedia čo robia! ODPORÚČAM RV:)

Re: Masáž??? .. už ÁNO ...

...ďakujem ,robím čo môžem pre ľudí čo vedia povedať masáži Áno

Spätná väzba

Pred časom som sa pod vplyvom viacerých okolností rozhodla zmeniť svoj prístup k samej sebe. Zo začiatku bola masáž iba príjemná alternatíva oddychu. Až Ty Peter, si ma presvedčil, že masáž je oveľa viac. Kvalitná masáž v pokojnom prostredí umocnená vôňou prírodných olejčekov urobila svoje. Odbúrala stres, uvoľnila stuhnutú šiju, zbavila bolesti, pomohla detoxikovať telo. A ja som sa stala pravidelnou klientkou. Každá masáž trochu iná a vždy cielene pomohla. Po roku sama na sebe pozorujem výrazne lepšiu imunitu, dostatok energie, pokojnejšie zvládanie stresových situácií.
A ešte jedna spätná väzba od kolegyne, profesionálnej masérky u ktorej som dnes absolvovala masáž v rámci dovolenkového balíčka. Citijem ju: "Pozdravujem Vášho pána maséra. Naozaj vie čo robí a robí to veľmi dobre. Robí dobré meno masérskemu povolaniu. Dostať do rúk takého klienta bolo pre mňa ako odmena!" Tento pozdrav som nemohla neodovzdať.
Ďakujem a želám Ti veľa spokojných klientov. Katka

Re:Spätná väzba

:: to keď kolega je spokojný,nemám čo dodať.
ale neskutočne som rád,že to pomáha Katka.

Pridať nový príspevok